siana
14 مرداد 1401 - 14:53

بزرگترین امر به معروف در حال حاضر گره گشایی از کار مردم است

کاشان - نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان گفت: بزرگترین امر به معروف در حال حاضر گره گشایی از کار مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدسعید حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کاشان با اشاره به فرارسیدن ماه عزای آقا اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: عشق و ارادت به امام حسین (ع)، با وجود تمام کارشکنی‌ها در دل محبان آن حضرت همچنان شعله‌ور است.

خبرنگار مهرع)ع)وی با اشاره به اینکه شور حسینی همراه با شعور حسینی باید باشد، ابراز داشت: تعالیم حسینی باید سرلوحه مردم و عزاداران باشد.

نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان با اشاره به فرارسیدن هفته امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: بزرگترین امر به معروف در حال حاضر راه انداختن کار مردم است.

وی با اشاره به اینکه این مهم باید در ادارات رعایت شود، گفت: مصادیق دیگر از امر به معروف و نهی از منکر در ادارات در درجه‌های بعدی قرار دارد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به کینه‌توزی و رفتارهای دور از انسانیت برخی از دشمنان خارجی و دست نشانده‌های آنها در تحریف سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس جمهور روسیه تاکید کرد: سیاست قطعی جمهوری اسلامی دوری از جنگ و خونریزی در هر کجای دنیا است ولی سوال این است که این افراد در هنگام کودک کشی توسط رژیم صهیونیستی و یا رژیم آل سعود کجا بودند.

وی با اشاره به استانداردهای دوگانه این افراد در مواجهه با اتفاقات و رویدادهای جهانی افزود: اینگونه افراد مصداق بارزی از فی قلوبهم مرض هستند.

فیقلوبهموحدت تنها راه مقابله با توطئه چینی دشمنان

وحدت تنها راه مقابله با توطئه چینی دشمنانوحدت تنها راه مقابله با توطئه چینی دشمنانامام جمعه کاشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ادامه دشمنی و کارشکنی دشمنان ایران اسلامی بر علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: وحدت تنها راه مقابله با این توطئه چینی‌ها است که انتهای آن پیروزی برای اسلام و مسلمین است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 536540