siana
02 بهمن 1401 - 15:09

حلقه ارتباطی بین دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد برقرار نشده است

خرم‌آباد- معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: هنوز حلقه ارتباطی بین دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد برقرار نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید منعمی امروز یکشنبه در پنجمین کمیته تخصصی توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد لرستان بر رفع آسیب‌های اجتماعی به صورت تخصصی تأکید کرد و اظهار داشت: مدیریت و رفع آسیب‌های اجتماعی به ویژه معضل مواد مخدر و اعتیاد از مهم‌ترین مأموریت هایی است که باید نسبت به اجرای آن به صورت علمی و تخصصی اهتمام ویژه داشته باشیم.

وی، عنوان کرد: در این راستا همایشی تخصصی با پنل‌های تخصصی برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، ادامه داد: خوشبختانه دولت سیزدهم نیز نسبت به این موضوع تأکید ویژه دارند.

منعمی به نقش سازمان‌های مردم نهاد در مبارزه با معضلات اجتماعی اشاره کرد و گفت: کمک و همراهی سازمان‌های مردم نهاد در رفع مشکلات جامعه مصداق مردمی بودن دولت است.

وی، افزود: حلقه ارتباطی بین دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد هنوز به خوبی برقرار نشده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، ادامه داد: در این راستا به زودی نشستی را با حضور دستگاه‌های اجرایی ذیربط و سازمان‌های مردم نهاد مرتبط برگزار خواهیم کرد.

منعمی، تصریح کرد: در این نشست راه‌های ارتباطی مؤثر بین دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد را برای ارائه راهکارهای کارا و مؤثر در رفع معضلات اجتماعی برقرار خواهیم کرد.

وی همچنین در مورد برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد در قالب کمپ‌های ترک اعتیاد، اظهار کرد: استان لرستان جز ۱۷ استانی است که کمپ‌های ماده ۱۶ را دایر کرده اند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، عنوان کرد: ما در استان سه کمپ ماده ۱۶ داریم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 990710